Wygoda, komfort i wysoka jakość to jest to, co cenisz najbardziej? Dobry materac SleepMed Premium Plus znacznie poprawi Twój sen – znów stanie się spokojny i nieprzerwany dolegliwościami bólowymi. Zastosowane w konstrukcji materaca rozwiązania umożliwiają idealne dopasowanie jego twardości do aktualnych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Wydajny system wentylacji AirForce w połączeniu z pokrowcem o właściwościach prebiotycznych gwarantuje najwyższą higienę i komfort snu.

Kiedy materac SleepMed Premium Plus będzie dobrym wyborem do spania?

Ból pleców, drętwiejąca szyja, problemy z krążeniem? To najwyższy czas, by zastanowić się nad zmianą materaca. Odpowiednio dobrany produkt znacząco wpływa na poprawę jakości snu i pozwala zniwelować lub całkowicie wyeliminować dolegliwości bólowe. Materac SleepMed Premium Plus opracowany i wyprodukowany przez renomowaną markę Hilding to produkt medyczny, którego właściwości prozdrowotne i niezwykle przemyślana konstrukcja pozwala zatroszczyć się o zdrowie i zdecydowanie poprawić komfort snu oraz wypoczynku.

Dobry materac SleepMed Premium Plus posiada aż 27 cm wysokości. Materac składa się z dwóch rodzajów pianek – pianki wysokoelastycznej oraz pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR o różnej twardości – Soft 8 cm i Hard 10 cm, pozwalają wybrać, odpowiadającą użytkownikom, twardość materaca. Dodatkowo warstwę wykonaną z pianki termoelastycznej można wyjąć i przełożyć na dowolnie wybraną stronę materaca, istnieje także możliwość całkowitej rezygnacji z tej warstwy. Tym sposobem uzyskujemy aż 6 rożnych pod względem twardości powierzchni spania.

Warto podkreślić że dobre materace SleepMed Premium Plus to produkt antyalergiczny i o właściwościach wysoce higienicznych. Pokrowiec materaca został wykonany z tkaniny Probitex, posiadającej w swoim składzie aktywne probiotyki doskonale niwelujące ilość alergenów i roztoczy bytujących na jego powierzchni. Znakomicie zaprojektowany system wentylacji gwarantuje optymalną cyrkulację, która zwiększa komfort snu i minimalizuje ryzyko namnażania się szkodliwych dla organizmu mikroorganizmów. SleepMed Premium Plus to optymalny wybór dla wszystkich, którzy w trosce o swoje zdrowie i wygodę stawiają na produkty o bezkompromisowej jakości.

Jakie rozmiary dobrego materaca SleepMed Premium Plus kupowane są najchętniej w sklepach z materacami?

Nie tylko optymalna twardość materaca, wydajny system wentylacji i pokrowiec wykonany z dobrej, oddychającej i przyjemnej w dotyku tkaniny decyduje o komforcie snu, równie ważny jest właściwe dobrany rozmiar materaca. Stawiasz sobie pytanie: Jaki rozmiar dobrego materaca SleepMed Premium Plus? Wszystko zależy od Twoich oczekiwań, tego ile osób będzie korzystało z materaca, a także ilości miejsca jaką dysponujesz. Zdecydowanie najczęściej wybieranym rozmiarem materaca jest produkt o wymiarach 160×200 cm. Jednak warto mieć na uwadze, że jeśli dysponujemy niewielkim pomieszczeniem, dla dwójki osób o „standardowej” wadze i wzroście, opcją wygodną i zupełnie wystarczającą okaże się dobry materac 140×200 cm. Materace o wymiarze 120×200 cm czy 100×200 cm to raczej produkt przeznaczony dla jednej osoby, to także niezła propozycja dla kilkuletniego dziecka, które jeszcze czasem sypia bądź zasypia z rodzicami (nocne lęki czy w trakcie choroby) – na takiej powierzchni „okazjonalnie” wyśpią się dwie osoby. Jeśli chodzi z kolei o materac dla jednej osoby, nastolatka czy dziecka – to wybór często pada na materac w rozmiarze 80×200 cm bądź 90×200 cm. Jednak nim podejmiemy ostateczną decyzję o wyborze konkretnego rozmiaru, warto spojrzeć na tę kwestię nieszablonowo. Zastanowić się – co jest dla nas priorytetem – czy większa powierzchnia spania czy więcej przestrzeni w sypialni? Mniejsze łóżka dla dziecka – czy nieco większe, które w razie konieczności zmieści dwie osoby?

Co wyróżnia dobry materac SleepMed Premium Plus na tle konkurencyjnych produktów?

SleepMed Preium Plus to produkt zaprojektowany z troską o użytkownika, a także środowisko naturalne. Możliwość elastycznego dostosowania optymalnej twardości powierzchni spania gwarantuje najwyższy komfort. Zastosowanie termoelastycznej warstwy pianki Celsius® – Waterlily® sprawia, że idealnie dopasowana, zapewnia ergonomiczną pozycję i właściwe podparcie. To rozwiązanie, które niweluje ryzyko wystąpienia odleżyn, a także redukuje dolegliwości bóle mięśni, stawów czy kręgosłupa. Warto podkreślić, że surowce wykorzystane do produkcji pianki Celsius® – Waterlily® mogą zostać ponownie wykorzystane. Na uwagę zasługuje także fakt, iż tkanina Probiotex, której użyto do produkcji pokrowca, została nasączona apreturą Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które aż o 93% zmniejszają ilość roztoczy i kurzu na powierzchni materaca.

Dobre materace 140×200 cm to wybór nie tylko dla dwojga, to także ciekawa opcja to rozważenia dla jednej osoby – zwłaszcza, jeśli ze względu na stan zdrowia czy rekonwalescencję spędza ona dużo czasu w pozycji leżącej. Alternatywą dla piankowego materaca SleepMed Premium Plus, może okazać się materac sprężynowy 140×200 cm z kolekcji SleepMed, np.: SleepMed Hybrid Comfort Plus lub SleepMed Hybrid Premium Plus.

Dobry zakup? Niezawodny produkt? Jaki dobry materac? SleepMed Premium Plus – produkt marki Hilding – został wysoko oceniony przez Szwajcarski Instytut AEH. Tamtejsze Laboratorium Sleep-Lab pozytywnie zweryfikowało następujące czynniki: ergonomię, higienę, klimat i trwałość materaca, przyznając mu certyfikat: „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH”.